Ver oferta completa

STAŻ NA WYDZIALE PRODUKCJI

Descripción de la oferta de empleo

Por qué te necesitamos? Współpraca z działami wspomagającymi produkcję Wykonywanie raportów i analiz produkcyjnych Wspieranie zespołów projektowych w celu poprawy wskaźników procesowych Aktywny wkład w rozwijanie programu World Class Manufacturing ¿Es este trabajo para ti? Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki.
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji lub pokrewne) Umiejętność analitycznego myślenia Odpowiedzialność, zaangażowanie i dokładność w realizacji zadań Znajomość języka angielskiego Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w przemyśle Un poco más sobre nosotros GLASS   Należymy do Grupy Saint- Gobain.
Jesteśmy wiodącym producentem szkła płaskiego w Polsce i jedną z najnowocześniejszych hut szkła na świecie.
Nasze szkło jest wykorzystywane w budownictwie, w przemyśle meblarskim, AGD oraz do produkcji szyb dla przemysłu samochodowego.
Dołącz do naszego zespołu! Aviso Legal Administratorem Państwa danych  osobowych jest Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp.
z o.
z siedzibą w Dąbrowie Górniczej () przy ul.
Szklanych Domów 2, adres e-mail.
, numer telefonu.
(, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem , numer NIP.
, REGON.
, o kapitale zakładowym w wysokości zł, której akta rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, w VIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego.
Więcej informacji.
aint-gobain.
l/kariera/innovative-materials-obowiazek-informacyjny   Beneficios de unirte a nuestra empresa Ciekawe wyzwania w dynamicznym i zróżnicowanym środowisku Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowej firmie Udział w szkoleniach Karta sportowa Multisport Dofinansowanie do posiłków pracowniczych Owocowe środy

Detalles de la oferta

Empresa
  • Sin especificar
Localidad
  • En toda España
Dirección
  • Sin especificar - Sin especificar
Fecha de publicación
  • 03/04/2024
Fecha de expiración
  • 02/07/2024
Trabalho multilingue na Bulgária
Sutherland Global Services Bulgaria EOOD

Localização: sofia, bulgária – pacote completo de relocalização incluido! quer trabalhar no estrangeiro a falar os idiomas que domina melhor? quem somos sutherland é um líder mundial na transformação digital e no serviço ao cliente superior... os nossos requisitos excelentes habilidades verbais e......