SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - JĘZYK OJCZYSTY POLSKI

Málaga - Málaga

Descripción de la oferta de empleo

Praca polega na kontakcie z klientem polskim, który wcześniej, za pośrednictwem strony internetowej lub innych mediów, prosił o kontakt i więcej informacji. Kontaktujemy się z klientem, który wyraził wstępne zainteresowanie usługami oraz zarówno z takim, którego należy zainteresować ofertą firmy.

Praca od poniedziałku do piątku. Weekendy są wolne.

Requisitos del puesto

Wymagania:

- język polski jako język ojczysty to wymóg konieczny,

- posiadanie obywatelstwa Uni Europejskiej,

-ważny paszport,

- doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta,

-doświadczenie w kontakcie z klientem,

-umiejętność prowadzenia negocjacji z klientem,

- zaangażowanie,

- komunikatywność,

-elokwencja,

-kultura osobista,

- energia,

- dyspozycyjność,

- chęć rozwoju !

Firma oferuje:

- możliwość rozwoju i kariery w profesjonalnej, ugruntowanej i ciągle rozwijającej się firmie,

- atrakcyjny, nielimitowany system prowizyjny, dlatego widełki wynagrodzenia nie pokazują kwoty ,,do'', nie ma limitu odnośnie prowizji,

- praca w energicznym zespole i dynamicznej atmosferze,

- pomoc w zakwaterowaniu,

- pracę w międzynarodowym środowisku,

- pełne szkolenie przygotowujące do stanowiska, dlatego doświadczenie i wiedza z zakresu tej branży nie jest wymagana.

Kandydatom pochodzącym z zagranicy firma zapewnia:

- okres darmowego zakwaterowania do 1 miesiąca,

- codzienny transport do biura jak i drogę powrotną do miejsca zakwaterowania,

- zwrot kosztów biletów lotniczych (po pierwszym przepracowanym miesiącu),

- pomoc w procesie załatwiania spraw urzędowych (tj. miejsce zamieszkania, ubezpieczenie, konto bankowe).

Odział operujący w Maladze działa już na rynku hiszpańskim, szwedzkim, włoskim oraz oczywiście polskim. Obecnie zatrudnia ponad 100 pracowników, stawiając na ciągły rozwój.

Zamieszkaj w pięknej Hiszpanii.

Rozwijaj się osobiście i zawodowo.

Nie wahaj się i dołącz do niesamowitego zespołu !

Praca czeka na Ciebie! Wyślij CV już dziś zanim zabraknie dla Ciebie miejsca!

Prosimy o przesyłanie swoich aplikacji. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Otros datos del puesto

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Inscribirse a la oferta

Detalles de la oferta

Localidad
Dirección
  • 29590 Calle Marie Curie, 16 B. Izquierdo PTA Campanillas
Tipo de Contrato
  • temporal, jornada completa
Salario
  • 30000€ - 40000€
Fecha de publicación
  • 25/06/2020
Fecha de expiración
  • 23/09/2020
Denunciar esta oferta